Svi rezultati · Varadero liga S9

Varadero liga S9 #2

srijeda, 7.10.2026. · 28 ekipa

Rezultati
Prosjek 48 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 34
2.LEPI BRENO77
1.FOREVER JUNG83
3.PASMAČAK75
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG22273483
2.LEPI BRENO19263277
3.PASMAČAK21,52429,575
4.MILF ŠNITE201931,570,5
5.BRADE I BRKOVI19252367
6.DENVERSKI OMLET15222966
7.OPASKA AUTORA1423,52360,5
8.MOĆNI DEDEKI14182658
9.SLUČAJNI PARTNERI19112656
10.NORMA BELL16,5191954,5
11.NAJSLABIJA KARIKA1615,52152,5
12.TRI RAKUNA11182251
13.JOPIN ONE BLADE12,514,51946
14.NEMA SPASA12,513,519,545,5
15.KINESKI ZID13,51219,545
16.VUCI DVE11,51319,544
17.NK BOLOVANJE121516,543,5
18.MORE ILI VODA1292041
19.IVO DESNARA17,5111240,5
20.SESTRE NEMILOSRDNICE131113,537,5
21.PODBRADAK8,51015,534
22.GOONS 'N' ROSES10,591130,5
22.SQUIZ ME8,561630,5
24.PEAKACHI8,591229,5
25.ĐOPA10,59,5929
26.BREAKING BRAINS8,541628,5
27.ROBERT ME DIRO A SLAVEN ME LUPO6,571326,5
28.ERROR 404841022
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira