Svi rezultati · Varadero liga S9

Varadero liga S9 #3

srijeda, 14.10.2026. · 27 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,6 · najbolji krug: 3. krug · LEPI BRENO 38
2.FOREVER JUNG81,5
1.LEPI BRENO82,5
3.ADRIĆI75,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO18,5263882,5
2.FOREVER JUNG18,5293481,5
3.ADRIĆI192333,575,5
4.MOĆNI DEDEKI19,52033,573
5.MILF ŠNITE172528,570,5
6.PASMAČAK20,5202969,5
7.DENVERSKI OMLET17,5163063,5
8.BRADE I BRKOVI181529,562,5
9.IVO DESNARA16,5132756,5
10.JOPIN ONE BLADE18112554
11.SLUČAJNI PARTNERI15,5122653,5
12.KINESKI ZID17,51122,551
12.SHRIMPOVI13,515,52251
14.GOONS 'N' ROSES11,51721,550
14.SESTRE NEMILOSRDNICE12,51126,550
16.TRI RAKUNA15,5102449,5
17.PODBRADAK13102649
18.NORMA BELL11,5112345,5
19.MORE ILI VODA1552545
19.NAJSLABIJA KARIKA9152145
21.NEMA SPASA1372242
22.NK BOLOVANJE7,582035,5
23.TKO SE ODAZOVE10,5814,533
24.VK ZAGREB6,571730,5
25.JAZAVCI93,517,530
26.14 I PO PALMI651425
27.MOŽE PLJESAK7,50,51018
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira