Svi rezultati · Varadero liga S9

Varadero liga S9 #1

srijeda, 30.9.2026. · 27 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,8 · najbolji krug: 3. krug · LEPI BRENO 41
2.VLADIMIR TOČIŠ DEC86
1.LEPI BRENO87,5
3.FOREVER JUNG85
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO2125,54187,5
2.VLADIMIR TOČIŠ DEC21283786
3.FOREVER JUNG20273885
4.MILF ŠNITE20,522,53679
4.PASMAČAK20263379
6.SLUČAJNI PARTNERI20243276
7.DENVERSKI OMLET1620,53874,5
8.JEBAVANJE DEBELI ŽENA18,51930,568
8.L.Ž.N.K.16,51932,568
10.BRADE I BRKOVI16,5222866,5
11.MOĆNI DEDEKI16242666
12.JOPIN ONE BLADE17163164
12.STRIKAN IVAN1420,529,564
14.MORE ILI VODA14,51726,558
15.SESTRE NEMILOSRDNICE12,5192657,5
16.IVO DESNARA17,51821,557
17.KINESKI ZID13,520,51953
18.GOONS 'N' ROSES131721,551,5
19.TRI RAKUNA1016,521,548
19.NAJSLABIJA KARIKA11,515,52148
19.NEMA SPASA1313,521,548
19.VUCI DVE12,51619,548
23.NORMA BELL16102147
24.AJEMGRUT12,5112144,5
25.SQUIZ ME12,51021,544
26.NK BOLOVANJE512,523,541
27.VK ZAGREB10,59,511,531,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira