Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 18: ex-Yu

subota, 24.10.2026. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 94,2 · najbolji krug: 3. krug · ZLOČINAČKI KUMOVI 54
🥈SUĐE SINA RAZMETNOGA134,5 bodova
🥇ZLOČINAČKI KUMOVI137,5 bodova
🥉ON ME VOLI NA SVOM NAĆI130 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOČINAČKI KUMOVI4043,554137,5
2.SUĐE SINA RAZMETNOGA38,54551134,5
3.ON ME VOLI NA SVOM NAĆI384052130
4.ZLOĆKO, A NE ZLOČINAC38,53547120,5
5.FRANK SI'NUTRA364239117
6.CANE I BABY GUINNESSI31,54339113,5
7.PARNI VILIČAR314136108
8.FLEETWOOD MACBOOK32,536,538107
9.LED ZA PPELIN3130,541102,5
10.GENIJALNI UD32223589
11.GLUVO UVO25,527,52881
12.GOONS ‘N’ ROSES412,51733,5
13.MATAN I SINOVI J.D.O.O.156223
14.ČUDESNA DRUŽINA441422
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira