Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Tematski: Balašević

ponedjeljak, 19.10.2026. · Varadero Bar · 23 ekipe

Slike s kviza8 fotki
Rezultati
Prosjek 50,6 · najbolji krug: 3. krug · AL SE NEKAD DOBRO JE*LO 38
🥈AL SE NEKAD DOBRO JE*LO84 bodova
🥇BANDA SA STUDIJA87,5 bodova
🥉TUGA S JUGA74,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BANDA SA STUDIJA23,5283687,5
2.AL SE NEKAD DOBRO JE*LO16303884
3.TUGA S JUGA22,5262674,5
4.NINJA RATNICI13,5223267,5
5.BOŽA ZVANI PUB KVIZ8,5223464,5
6.DON FRANCISCO LONG PLAY152324,562,5
7.KERE VARADEROŠANKE14231855
7.NE RAČUNAJTE NA NAS12,517,52555
9.DEVOJKE SA ČARDAŠ NOGAMA1419,51952,5
10.PANONSKI MORNARI920,522,552
11.NEMO1418,51850,5
12.NEKI NOVI KLINCI12,5191849,5
13.SHAZAM13171949
14.NAMĆORI915,521,546
15.U RAZDELJAK TE LJUBIM919,516,545
16.PROVINCIJALKE9,51618,544
17.TRIVIJATA12,5161240,5
18.ČEMPRESA DVA12141440
19.ZELENI8,515,514,538,5
20.SOA711,516,535
21.KONOBARI6,5111027,5
22.FOREVER JUNG7,5710,525
23.SALAŠ U OLJINOJ RITI2511,518,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira

Playlista večeri

▶ Otvori u Spotifyju