Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Tematski: Balašević

ponedjeljak, 19.10.2026. · Varadero Bar · 9 ekipa

Slike s kviza8 fotki
Rezultati
Prosjek 67 · najbolji krug: 3. krug · AL SE NEKAD DOBRO JE*LO 38
🥈AL SE NEKAD DOBRO JE*LO84 bodova
🥇BANDA SA STUDIJA87,5 bodova
🥉TUGA S JUGA74,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BANDA SA STUDIJA23,5283687,5
2.AL SE NEKAD DOBRO JE*LO16303884
3.TUGA S JUGA22,5262674,5
4.NINJA RATNICI13,5223267,5
5.BOŽA ZVANI PUB KVIZ8,5223464,5
6.DON FRANCISCO LONG PLAY152324,562,5
7.KERE VARADEROŠANKE14231855
7.NE RAČUNAJTE NA NAS12,517,52555
9.DEVOJKE SA ČARDAŠ NOGAMA1419,51952,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira

Playlista večeri

▶ Otvori u Spotifyju