Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 16: ex-Yu

subota, 26.9.2026. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 74,6 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 44
🥈SUĐE SINA RAZMETNOGA111,5 bodova
🥇FLEETWOOD MACBOOK113 bodova
🥉FRANK SI'NUTRA108,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK303944113
2.SUĐE SINA RAZMETNOGA28,54043111,5
3.FRANK SI'NUTRA293742,5108,5
4.ZLOĆKO, A NE ZLOČINAC37,53436107,5
5.ON ME VOLI NA SVOM NAĆI28,53540103,5
6.KRVAVA MERI22252673
7.DOZVOLJENO PUŠENJE16,5193166,5
8.ORADE S NUTELLOM20,5251762,5
9.OPET DOZA ŠEĆERA2318,51960,5
10.KVIZESPRESSO21,514,523,559,5
11.MOJA DRAAAAAGA17,512,52050
12.TAJNICE NIKOLE GRMOJE20,510,51849
13.KRIVO, ALI GLASNO1714,51748,5
14.VALJDA JE TO15,57931,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira