Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 15: all-around

subota, 12.9.2026. · Varadero Bar · 7 ekipa

Rezultati
Prosjek 90,6 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 58
🥈ZLOĆKO, A NE ZLOČINAC112 bodova
🥇FLEETWOOD MACBOOK137 bodova
🥉LED ZA PPELIN104,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK364358137
2.ZLOĆKO, A NE ZLOČINAC27,529,555112
3.LED ZA PPELIN3534,535104,5
4.POLUDIM LI U 232721,53381,5
5.GLUVO UVO1922,53172,5
6.NETKO MORA BITI ZADNJI14,524,528,567,5
7.IMA LI MU NADE161627,559,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira