Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol. 16

ponedjeljak, 28.9.2026. · Varadero Bar · 7 ekipa

Rezultati
Prosjek 51 · najbolji krug: 3. krug · PRSTI JOACHIMA LOEWA 31,5
🥈LUKE HITTLER68 bodova
🥇PRSTI JOACHIMA LOEWA68 bodova
🥉DRKUŠIĆ PA KARNIČNIK58 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PRSTI JOACHIMA LOEWA1917,531,568
2.LUKE HITTLER1822,527,568
3.DRKUŠIĆ PA KARNIČNIK1716,524,558
4.BRADE I BRKOVI161920,555,5
5.NAJGORI START NA MARAKANI1612,517,546
6.IVANOVA LIVADA1316,512,542
7.QUIZ PARK RANGERS1045,519,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira