Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 13: ex-Yu

subota, 27.6.2026. · Varadero Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 94,9 · najbolji krug: 3. krug · KUPUJ KRUH 48
🥈ON ME VOLI NA SVOM NAĆI117 bodova
🥇SUĐE SINA RAZMETNOGA129,5 bodova
🥉KUPUJ KRUH112 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SUĐE SINA RAZMETNOGA374745,5129,5
2.ON ME VOLI NA SVOM NAĆI324540117
3.KUPUJ KRUH323248112
4.FRANK SI'NUTRA3139,540110,5
5.TRIVIJATA324236110
6.FLEETWOOD MACBOOK323434,5100,5
7.MAMAS I TATAS31,527,53695
8.TINA & NIKŠA27253789
9.SLUŠKO DUGOUŠKO2229,52980,5
10.KOLEKTIVNO FALŠIRANJE2228,52676,5
11.OPRAVDANI IZOSTANAK21282675
12.KOCKA JE BAČENA1512,515,543
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira