Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 14: balkan

subota, 29.8.2026. · Varadero Bar · 8 ekipa

Rezultati
Prosjek 96,1 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 56
🥈SVI KAPETANOVI LJUDI117 bodova
🥇FLEETWOOD MACBOOK143 bodova
🥉TAJNICE NIKOLE GRMOJE102,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK375056143
2.SVI KAPETANOVI LJUDI324639117
3.TAJNICE NIKOLE GRMOJE25,539,537,5102,5
4.NETKO MORA BITI ZADNJI2428,53890,5
5.ARTUR U ZEMLJI BANANA2029,53584,5
6.IMA LI MU NADE18,528,53683
7.KVIZESPRESSO2624,52878,5
8.PATULJCI POJMA NEMAJU202227,569,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira