Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Geografija vol.2

ponedjeljak, 22.6.2026. · Varadero Bar · 9 ekipa

Rezultati
Prosjek 55,9 · najbolji krug: 3. krug · JA SAM ZA CRES 37
🥈PROLAZ KAMONFACIO77 bodova
🥇JA SAM ZA CRES83 bodova
🥉NIGERIJSKI PRINČEVI72 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.JA SAM ZA CRES20263783
2.PROLAZ KAMONFACIO20253277
3.NIGERIJSKI PRINČEVI19242972
4.ZOLOTO KARPAT1721,52866,5
5.PASMAČAK15182356
6.POVIJESNIČARI141225,551,5
7.GOONS N ROSES13151846
8.BAZINGA1211831
9.SNJEGULJICE103720
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira