Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

WC kviz

ponedjeljak, 8.6.2026. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,7 · najbolji krug: 3. krug · GEOPLASTIKA 39
🥈GEOPLASTIKA80 bodova
🥇PRSTI JOACHIMA LOEWA81 bodova
🥉ALVARO, QUEDATE72,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PRSTI JOACHIMA LOEWA21283281
2.GEOPLASTIKA17243980
3.ALVARO, QUEDATE2022,53072,5
4.MINERVA17262770
5.LOPTA JE OKRUGLA19172864
6.JUAN ROMAN ROMERQUELLE14,5242361,5
6.MASNA KOSA ZLATKA DALIĆA142027,561,5
8.POKER ŠPANIJEL1718,52459,5
9.RSK1514,529,559
10.THREE PAPKA17202057
11.DESNI LIST HATEMA BEN ARFE12,52023,556
12.IVANOVA LIVADA14,5152352,5
13.EL SALVADOR1418,51951,5
14.ROMANO OBILINOVIĆ7,51,514,523,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira