Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol. 13

ponedjeljak, 27.4.2026. · Varadero Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,3 · najbolji krug: 3. krug · DAYOT UŠUPAKMEKARO 33,5
🥈PRSTI JOACHIMA LOEWA71 bodova
🥇DAYOT UŠUPAKMEKARO76,5 bodova
🥉NEPOVRATNA AMBLAMAŽA70 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DAYOT UŠUPAKMEKARO152833,576,5
2.PRSTI JOACHIMA LOEWA17243071
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA1523,531,570
4.ÁLVARO, QUÉDATE202122,563,5
4.BRADE I BRKOVI1820,52563,5
6.RSK1210,52648,5
7.FPZG BASKET12132146
8.QUIZ PARK RANGERS14141543
9.IVANOVA LIVADA13141138
10.DIABETICO MADRID88,516,533
11.NESPREMNI11611,528,5
12.SUPERSPORTASI102,59,522
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira