Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Filmski vol.12

ponedjeljak, 4.5.2026. · Varadero Bar · 8 ekipa

Rezultati
Prosjek 71,9 · najbolji krug: 3. krug · ISKUPLJENJE NA ŠANKU 37
🥈VIDEODROME91 bodova
🥇ISKUPLJENJE NA ŠANKU91 bodova
🥉FOREVER JUNG84 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ISKUPLJENJE NA ŠANKU23313791
1.VIDEODROME25323491
3.FOREVER JUNG24303084
4.HOROSHIKURO24302882
5.KVIZAC HADERACH18222161
5.PASMAČAK22221761
7.RAMEN MUDRACA1817,51954,5
8.FENJERAŠI17161851
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira