Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 9: ex-Yu

subota, 25.4.2026. · Varadero Bar · 21 ekipa

Rezultati
Prosjek 88 · najbolji krug: 3. krug · FRANK SI'NUTRA 53
🥈ON ME VOLI NA SVOM NAĆI129,5 bodova
🥇FRANK SI'NUTRA134 bodova
🥉SVI KAPETANOVI LJUDI129 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FRANK SI'NUTRA364553134
2.ON ME VOLI NA SVOM NAĆI3345,551129,5
3.SVI KAPETANOVI LJUDI334452129
4.SUĐE SINA RAZMETNOGA284453125
5.MIRZINO JATO363651123
6.FLEETWOOD MACBOOK343749120
7.LED ZA PPELIN333842113
8.MAMAS I TATAS3233,545110,5
9.JUŽNJACI323740109
10.SARMAGEDDON2934,540103,5
11.MI NISMO DOKTORICE24263989
12.SVI NAS SE BOJE I LAKOVI24262979
13.KVIZESPRESSO2426,52878,5
14.SMELLS LIKE BEER SPIRIT23212468
15.A JE TO19191957
16.PELIN RANGERS17152456
17.DAVOR I GONDOLE20,512,52154
18.KOCKA JE BAČENA221120,553,5
19.DIB LYLAB18,5171752,5
20.PITOME JAGODE15101641
21.DJ ŠEĆERI8,54,5922
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira