Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Harry Potter vol. 6

ponedjeljak, 20.4.2026. · Varadero Bar · 18 ekipa

Rezultati
Prosjek 56,2 · najbolji krug: 3. krug · BATHILDA CUMSHOT 42
🥈BARTI ČUČANJ ML.83 bodova
🥇BATHILDA CUMSHOT95 bodova
🥉ALKOHOLMENTI79 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BATHILDA CUMSHOT24294295
2.BARTI ČUČANJ ML.22243783
3.ALKOHOLMENTI21273179
4.RON MŰSLI19282774
5.OUTATIME18222565
6.TRI METLE20202464
6.VATRENE MUNJE19212464
8.SLYTHERWIN1617,520,554
9.TWITCHY LIITLE FERRETS16171952
10.ACCIO PIVA181616,550,5
11.DUMBLEDOROVI KVIZAŠI2015,51449,5
11.NEVILLE WEARS PRADA1511,52349,5
11.SAM SVOJ MAJSTOR151519,549,5
14.NERED FENIKSA1515,518,549
15.MOGWARTS1017,51946,5
16.ČER I KĆER1611,516,544
17.MLATARAJUĆA VRBA7101330
18.DUSEK ZA PLAŽU62,5513,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira