Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Povijest #2

ponedjeljak, 16.2.2026. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 58,8 · najbolji krug: 3. krug · TESTIS TEMPORUM 35,5
🥈ŠKOLARCI76,5 bodova
🥇TESTIS TEMPORUM78,5 bodova
🥉FOREVER JUNG73,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TESTIS TEMPORUM172635,578,5
2.ŠKOLARCI192829,576,5
3.FOREVER JUNG202330,573,5
4.PLAMENI JAZAVCI20252873
5.DVD MARKO LICINIJE KRAS182129,568,5
6.ZOLOTO KARPAT21242368
7.BRADE I BRKOVI18182965
7.OPASKA AUTORA18,51927,565
9.POKRET NESVRSTANIH1518,520,554
10.GLJIVICA I MARICA15,5181952,5
11.TROJICA U TRNJU1516,520,552
12.THE PROMISED CUBE10181543
13.SPORAZUM CVETKOVIĆ MAČEK1391840
14.MRZLA PIVA0,56713,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira