Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Geografija vol.1

ponedjeljak, 9.2.2026. · Varadero Bar · 9 ekipa

Rezultati
Prosjek 46,1 · najbolji krug: 3. krug · SEKSUALNE NAIROBINJE U WMT 37
🥈SEKSUALNE NAIROBINJE U WMT65 bodova
🥇AMBAZONIJSKI SEPARATISTI69 bodova
🥉ZOLOTO KARPAT52,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.AMBAZONIJSKI SEPARATISTI18193269
2.SEKSUALNE NAIROBINJE U WMT13153765
3.ZOLOTO KARPAT208,52452,5
4.FIKTIVCI0113344
5.INAČE PROFESOR...1192343
6.MULTIPLEXIĆI118,52342,5
7.PROKEMONI124,52036,5
8.DOKTORI IZ MOGADISHUA861832
9.GLOBALNI JUG10218,530,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira