Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Filmski vol.10

ponedjeljak, 2.2.2026. · Varadero Bar · 8 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,8 · najbolji krug: 3. krug · VIDEODROME 31
🥈FOREVER HOROSHIKURO66,5 bodova
🥇VIDEODROME84 bodova
🥉GANDALFS BIG NATURALS65 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.VIDEODROME23303184
2.FOREVER HOROSHIKURO1526,52566,5
3.GANDALFS BIG NATURALS22202365
4.PASMAČAK22192263
4.FENJERAŠI15,518,52963
6.ON ZNA, JA PIŠEM1920,52362,5
7.KVIZALIŠTE18101947
8.KRTICE1781035
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira