Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol. 10

ponedjeljak, 26.1.2026. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,8 · najbolji krug: 3. krug · DAYOT UŠUPAKMEKARO 28,5
🥈BIOLOŠKA DOB STEPHENA BUNTINGA71 bodova
🥇DAYOT UŠUPAKMEKARO73,5 bodova
🥉LUKE HITTLER69 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DAYOT UŠUPAKMEKARO182728,573,5
2.BIOLOŠKA DOB STEPHENA BUNTINGA17282671
3.LUKE HITTLER1426,528,569
4.PETORICA U VARADERU16272467
5.J.J.OKOCHA1627,51861,5
6.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA14162555
6.PRSTI JOACHIMA LOEWA724,523,555
8.BUDIMIR I DOBRO12141541
9.VLAŽNA DEVETKA101713,540,5
10.BRADE I BRKOVI12131439
11.DEUCE VOTKA111210,533,5
11.QUIZ PARK RANGERS11193,533,5
13.IVANOVA LIVADA10101030
14.ZALEĐENI U OFSAJDU118827
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira