Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol. 9

ponedjeljak, 29.12.2025. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 33,5 · najbolji krug: 3. krug · DAYOT UŠUPAKMEKARO 35
🥈PETORICA U VARADERU56,5 bodova
🥇DAYOT UŠUPAKMEKARO64 bodova
🥉PRSTI JOACHIMA LOWEWA51,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DAYOT UŠUPAKMEKARO11183564
2.PETORICA U VARADERU132023,556,5
3.PRSTI JOACHIMA LOWEWA1317,52151,5
4.J.J. OKOCHA11192050
5.BRADE I BRKOVI1091938
6.LUKE HITTLER9101534
7.QUIZ PARK RANGERS9514,428,4
8.IVANOVA LIVADA36,517,527
9.PLITAK POTOK59,51226,5
10.DEUCE VOTKA98,58,526
11.SARA (M)ERRANI801220
12.NULA BODOVA46717
13.FERGAZER06915
14.INAČE NISMO TAK LOŠI32,5914,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira