Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol. 11

ponedjeljak, 23.2.2026. · Varadero Bar · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 49 · najbolji krug: 3. krug · GEOPLASTIKA 30
🥈DAYOT UŠUPAKMEKARO70 bodova
🥇BIOLOŠKA DOB STEPHENA BUNTINGA72 bodova
🥉PRSTI JOACHIMA LOEWA65 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BIOLOŠKA DOB STEPHENA BUNTINGA17272872
2.DAYOT UŠUPAKMEKARO18232970
3.PRSTI JOACHIMA LOEWA17212765
4.GEOPLASTIKA13223065
5.J.J.OKOCHA16212764
6.ÁLVARO, QUÉDATE1521,519,556
7.BRADE I BRKOVI101925,554,5
8.LUKE HITTLER13172252
9.MLOHAVA CUHNA13182051
10.BUDIMIR I DOBRO101917,546,5
11.CRUZEIRO9141437
12.IVANOVA LIVADA111213,536,5
13.THE PROMISED CUBE891734
14.DEUCE VOTKA12119,532,5
15.PAS LEWISA HAMILTONA7,5111129,5
16.ZALEĐENI U OFSAJDU271019
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira