Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 2: ex-Yu

subota, 25.10.2025. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 90,1 · najbolji krug: 3. krug · SUĐE SINA RAZMETNOGA 65
🥈FLEETWOOD MACBOOK144 bodova
🥇SUĐE SINA RAZMETNOGA154 bodova
🥉COOLERKE121 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SUĐE SINA RAZMETNOGA315865154
2.FLEETWOOD MACBOOK345456144
3.COOLERKE264649121
4.ŠUND KOMISIJA253648,5109,5
5.NE ZNAM, PITAJ CHAT GPT254141107
6.ŠOK I VJEVERICE22364199
7.KAPULICE MLADE21363592
8.PIONIRI192632,577,5
9.MAGNETIĆI11293272
10.VESELE VRBE13213064
11.PALJEVINE112325,559,5
12.PROVA SA VIŠNJAMA82622,556,5
12.DOZVOLJENO PUŠENJE162317,556,5
14.POGODI PA PROMAŠI82318,549,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira