Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Povijest

ponedjeljak, 27.10.2025. · Varadero Bar · 8 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,5 · najbolji krug: 3. krug · DOLČEK GABBANA 37
🥈PRSTI JOACHIMA LÖWA67 bodova
🥇DOLČEK GABBANA70,5 bodova
🥉LUKE HITTLER64,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DOLČEK GABBANA1518,53770,5
2.PRSTI JOACHIMA LÖWA13193567
3.LUKE HITTLER1116,53764,5
4.PETORICA U VARADERU1417,53263,5
5.BRADE I BRKOVI12172453
6.SQUARE10182048
7.DEUCE VOTKA107,51835,5
8.KK ŠALATA68,511,526
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira