Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol.4

ponedjeljak, 30.6.2025. · Varadero Bar · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 45,4 · najbolji krug: 3. krug · NEPOVRATNA AMBLAMAŽA 28,5
🥈NEPOVRATNA AMBLAMAŽA60 bodova
🥇PETORICA U VARADERU68 bodova
🥉VLAŽNA DEVETKA58,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PETORICA U VARADERU18232768
2.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA1318,528,560
3.VLAŽNA DEVETKA10,519,528,558,5
4.PRIMITIVCI12192455
5.GEOPLASTIKA11241954
6.PRSTI JOACHIMA LÖWA1220,52153,5
7.PLITAK POTOK11,52219,553
8.ZUBALO LUISA SUAREZA1017,522,550
9.GAMBIJSKI VREĆASTI ŠTAKORI12191748
10.ALCOHOL CITY13121439
11.BRADE I BRKOVI10141438
12.KIRA SOLIRA9141336
13.IRSKA POSLA713,51333,5
14.SARA (M)ERRANI7,510,510,528,5
15.MATE KRIMAC612,58,527
16.TRI KORNERA PENAL7,58924,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira