Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol.5

ponedjeljak, 28.7.2025. · Varadero Bar · 13 ekipa

Rezultati
Prosjek 48,3 · najbolji krug: 3. krug · DOLČEK GABBANA 38
🥈PRSTI JOACHIMA LÖWA68,5 bodova
🥇DOLČEK GABBANA73,5 bodova
🥉J.J. OKOCHA68 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DOLČEK GABBANA1025,53873,5
2.PRSTI JOACHIMA LÖWA1220,53668,5
3.J.J. OKOCHA12193768
4.PETORICA U VARADERU1023,531,565
5.PLITAK POTOK101534,559,5
6.ZUBALO LUISA SUAREZA11152551
7.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA101522,547,5
8.MINERVA9819,536,5
9.NIPRIJE91411,534,5
10.ALCOHOL CITY68,51933,5
10.TOTALNI AUTSAJDERI81114,533,5
12.FOREVER JUNG7101633
13.DEBITANTI58,51023,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira