Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Harry Potter vol.5

ponedjeljak, 9.6.2025. · Varadero Bar · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 44,8 · najbolji krug: 3. krug · BATHILDA CUMSHOT 45
🥈HORNYLIUS FUDGE73 bodova
🥇BATHILDA CUMSHOT88,5 bodova
🥉BOLDY VOLDY67,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BATHILDA CUMSHOT1528,54588,5
2.HORNYLIUS FUDGE11283473
3.BOLDY VOLDY725,53567,5
4.NEVILLE WEARS PRADA12192556
5.RON MÜSLI8162650
6.WEASLEYEVE1016,52349,5
7.TRI METLE10122749
8.KRIVONJE811,52342,5
9.TU ZBOG PIVE712,52241,5
10.OUTATIME1082341
11.VATRENE MUNJE11141439
12.PANDO LOPOVSKA6111431
12.VEELE SA ZAPADA6101531
14.VOLDEMORTEX6116,523,5
15.DUMBLEDORKS56920
16.KVIZICH ŠAMPIONKE45413
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira