Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Filmski kviz

ponedjeljak, 3.2.2025. · Varadero Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,3 · najbolji krug: 3. krug · HOROSHIKURO 39
🥈MARCIPANORA81 bodova
🥇HOROSHIKURO84 bodova
🥉ALTERNATIVNE ČINJENICE73 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.HOROSHIKURO18273984
2.MARCIPANORA17283681
3.ALTERNATIVNE ČINJENICE17253173
4.ISKUPLJENJE NA ŠANKU14213570
5.SERENITY NOW15222865
6.KLINIČKA SELA1121,53264,5
7.SNAKES ON A PLANE11132549
8.GANG BAGGINS7102542
9.SHRIMPOVI10141741
9.ZEE GERMANS10131841
11.TRULI PARADAJZI910,51938,5
12.MALO DOBRIH GRUDI10111637
13.TROJA10121335
14.LEGALLY BRUNETTE6712,525,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira