Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Lol kviz

ponedjeljak, 7.10.2024. · Varadero Bar · 11 ekipa

Rezultati
Prosjek 55 · najbolji krug: 3. krug · COUNTER PICK ZA ANNI JE JAX 37
🥈SYNDRA AFRIKA67 bodova
🥇COUNTER PICK ZA ANNI JE JAX68 bodova
🥉FIRST PICK ZED66 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.COUNTER PICK ZA ANNI JE JAX12193768
2.SYNDRA AFRIKA12213467
3.FIRST PICK ZED13203366
4.K'SANTE IN PARIS8193663
5.YUUMI BEARS1521,52460,5
6.NUNU ROLLA13143360
7.MAJANSKE PČELICE9143558
8.BARTOLOVI MOMCI5132745
9.JUNFERI7152042
10.SILVERI8132041
11.YORDLES IRL1042135
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira