Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

LOTR kviz

ponedjeljak, 17.2.2025. · Varadero Bar · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,5 · najbolji krug: 3. krug · DVIJE KULE LOTRŠĆAK 48
🥈POMIDORE ALLA DENETHOR87 bodova
🥇DVIJE KULE LOTRŠĆAK97 bodova
🥉MORTAL MAN AND 4 DWARF LORDS84 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DVIJE KULE LOTRŠĆAK16334897
2.POMIDORE ALLA DENETHOR17294187
3.MORTAL MAN AND 4 DWARF LORDS16293984
4.FARMER FAGGOT15293781
4.GANG BAGGINS17263881
4.MELLYN14274081
7.SECOND BREAKFAST152737,579,5
8.GYMLEE17214078
8.MITHRIL MIRIĆ FT LETEĆI THEODRED17273478
10.URUK HIGH1322,52762,5
11.DILDO FAGGINS112525,561,5
12.SNEAKY LITTLE HOBBITSES132720,560,5
13.PRSTENJAKOVA DRUŽINA14,521,52460
13.SARMARILLION1422,523,560
15.SHADOWFAXI1424,519,558
16.GANDALFOVI KRIŽARI16172053
17.TATERS112019,550,5
18.NASTY LITTLE HOBBITSES12181848
19.ENT ENT INI1016,514,541
20.HOBITA PET61514,535,5
21.EVENSTAR111310,534,5
22.SECOND BREAKFAST CLUB10157,532,5
23.HARRY PUSSY891532
24.PRVO MJESTO10415,529,5
25.LEAVES OF PRIGORIEN1013023
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira