Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Bitange i princeze kviz

ponedjeljak, 18.3.2024. · Varadero Bar · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 70,1 · najbolji krug: 3. krug · MIĆ 44
🥈HAŠKA ČIPKA90 bodova
🥇MIĆ95 bodova
🥉ADRIJA.JADRANKA87 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MIĆ18334495
2.HAŠKA ČIPKA14334390
3.ADRIJA.JADRANKA14304387
4.MORALNE HIGIJENE14284082
5.ORALNE HIJENE15293781
6.GIANNI KAZANOTTI16,5283680,5
7.PUŠIONA14263575
8.SINOVI VJETRA12302870
8.DRKA(DEMOKRATI ROBERTA KUMERLEA)12233570
10.ROBIN UD13193567
11.MULJAMOTO IZ DŽIBUTIJA11282766
12.ORALNE HIJENE 28203664
13.PRISTUPLJUJ14183163
14.BRAIN CONSULTING11163259
15.GLADIJAJATORI101927,556,5
16.FISHKALI8,5192350,5
17.BAXOVA DRUŽINA8,51215,536
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira