Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Marvel kviz

ponedjeljak, 11.3.2024. · Varadero Bar · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 61,8 · najbolji krug: 3. krug · POINT BREAK 43
🥈KING KANG83 bodova
🥇POINT BREAK88 bodova
🥉OPROSTI MI T'CHALE81 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.POINT BREAK18274388
2.KING KANG1426,542,583
3.OPROSTI MI T'CHALE13,52839,581
4.DORA MI LAJE162241,579,5
5.DICK FURY14233976
6.HELA'S ANGELS14,5183971,5
7.MEW-MEW112432,567,5
8.ASSGUARDIANS12,52231,566
9.STRANGE DR. PEPPER13,5213165,5
10.THE BLACK ORDER13,51833,565
10.WHY IS GAMORA?15222865
12.MIDNIGHT SONS8133455
13.GROOTNJAK81822,548,5
14.FINDING ZEMO5162647
15.TINDER SURPRISE87,52439,5
16.SUROVA REALNOST462030
17.ISUSOVI ŽNIRANCI5,571022,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira