Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

LOTR 2 kviz

ponedjeljak, 25.3.2024. · Varadero Bar · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 74,3 · najbolji krug: 3. krug · GANDALFOVA DRUŽINA 48
🥈OPALIM TE GOLLUM90,5 bodova
🥇GANDALFOVA DRUŽINA94 bodova
🥉PIPPIN INZAGHI87 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.GANDALFOVA DRUŽINA18284894
2.OPALIM TE GOLLUM1527,54890,5
3.PIPPIN INZAGHI18284187
3.NENYA BUSINESS16294287
5.PIJANI MERKATI17284085
6.MELLYN14274384
7.POMIDORE ALLA DENETHOR1624,54383,5
8.MITHRIL MIRIĆ FT LETEĆI THEODRED17224382
9.SECOND BREAKFAST17194480
10.MAN FLESH1820,53876,5
11.BOROVOMIR17223675
12.REVOLTIRANA DRUŽINA141832,564,5
13.RAIFFEISENGARD111634,561,5
14.MINDS OF MORIA12182959
15.GYMLEE912,53253,5
16.TESLINA DRUŽINA11123053
17.RAZGULS131123,547,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira