Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Harry Potter kviz

ponedjeljak, 22.1.2024. · Varadero Bar · 29 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,1 · najbolji krug: 3. krug · FOR FAWKES SAKE (VK) 42,5
🥈BATHILDA CUMSHOT (VK)81,5 bodova
🥇SEVERAL SNAPES (VK)82 bodova
🥉FOR FAWKES SAKE (VK)81,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SEVERAL SNAPES (VK)13284182
2.BATHILDA CUMSHOT (VK)1626,53981,5
2.FOR FAWKES SAKE (VK)122742,581,5
4.KRIVONJE122734,573,5
4.SUH U MOČVARI112735,573,5
6.PUMPKIN PASTIES1024,532,567
7.NEVILLE WEARS PRADA10193059
8.DEAD SIRIUS OG819,529,557
9.BOOKCLUB CREW7,52324,555
10.GRANGER DANGER82223,553,5
11.VATRENE MUNJE1022,52052,5
12.QUIZONERS OF AZKABAN82122,551,5
13.ČOKULA, GROF ČOKULA8,517,522,548,5
14.LOTINA ARMIJA8,51722,548
15.DUMB AND DUMBLEDORE7,515,523,546,5
15.SPEW CLUB619,52146,5
17.PATULJASTE PUFNICE7192046
18.VEŠTIČARE7,516,518,542,5
19.THE MENTORS810,521,540
20.RED FENIKS6,510,522,539,5
21.PORTKEY61219,537,5
22.GRANGER ZONE7,5141536,5
23.DRRR GOES BRRR3,512,519,535,5
24.REVOLTIRANE PUFNICE782035
25.MENTORIDE51217,534,5
26.SIRIUS3947815,530,5
27.BOLJI OD NAJGORIH9,5812,530
28.SEXY KUNE281121
29.FANTASTIČNA ČETVORKA7,55719,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira