Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Brooklyn 99 kviz

ponedjeljak, 15.1.2024. · Varadero Bar · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,6 · najbolji krug: 3. krug · THE CHEDDARZ 42,5
🥈BORG I HRVATI81,5 bodova
🥇THE CHEDDARZ82,5 bodova
🥉KWAZY CUPCAKES80 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.THE CHEDDARZ162442,582,5
2.BORG I HRVATI182637,581,5
3.KWAZY CUPCAKES18214180
4.L-HIVE16173871
5.THE TRAMPS14183870
6.GALGA DOTA171735,569,5
7.TARANTULINA JOLIE17143667
8.GOLF BANDITS15183366
9.THE NIGHT BOYS131733,563,5
10.NIGHT BOYS171233,562,5
10.VELVET THUNDER151631,562,5
12.MEP MORP17112957
13.KWAZY CUPCAKES 2.016122553
14.KOLUPOVI14142452
15.MLEPNOS1482648
16.QUIZ SQUAD121223,547,5
17.BOBR11132145
18.ČEDAR HAJST10923,542,5
19.ZADNJE MJESTO11315,529,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira