Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

The Office kviz

ponedjeljak, 29.1.2024. · Varadero Bar · 29 ekipa

Rezultati
Prosjek 68,2 · najbolji krug: 3. krug · DID I STUTTER? 43
🥈WUPHF.COM87 bodova
🥇SCRANTONICITY 389 bodova
🥉DID I STUTTER?85 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SCRANTONICITY 318333889
2.WUPHF.COM18313887
3.DID I STUTTER?18244385
3.PUBQUEEF18264185
5.SCOTT'S TOTS18303684
6.JAN’S BOOBS 218283480
6.VLAŽNE ČMARAMICE17283580
8.TSITS AND THE ZITS123334,579,5
9.ČAGLJEVI182335,576,5
10.SMEĆA16253576
11.KNIGHTS OF THE NIGHT18243274
11.SPRINKLES17233474
13.KEVIN AND THE ZITS152236,573,5
14.CREEDOVE MISLI12243773
15.JAN'S BOOBS 1152134,570,5
16.MACI16193570
17.THE EINSTEINS17242869
18.PIŽOLOT151536,566,5
19.KOPAČKE STEPHENA HAWKINGA16212966
20.MICHAEL SCOTT PAPER COMPANY152030,565,5
21.SERENETY BY JAN13193365
22.PLITAK POTOK141634,564,5
23.SCRANTON STRANGLERS17153264
24.IT’S BRITNEY B*TCH!12133156
25.(N)EKULTURNI121429,555,5
26.DEMENTORS14112247
27.LITTLE STITIOUS9523,537,5
28.DUNDER MIFFLIN PAPER COMPANY 29815,532,5
29.NEPRIJAVLJENI681832
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira