Svi rezultati · Varadero

Varadero #68

srijeda, 17.1.2024. · 29 ekipa

Rezultati
Prosjek 54 · najbolji krug: 3. krug · LŽNK 39,5
2.MATE SVJETSKI65,5
1.LŽNK71,5
3.MIŠEVI63
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LŽNK131939,571,5
2.MATE SVJETSKI151832,565,5
3.MIŠEVI10,52131,563
4.MEEPLEPEOPLE161432,562,5
5.ĆAĆA PO VRAĆA10213162
5.NNZK1218,531,562
7.PENISILIN141432,560,5
8.DENVERSKI OMLET12192960
9.PLENKOŠENKO10,519,52959
9.SMVT UOGOPEDIMA12173059
9.SRDELICE12153259
12.KVIZANTROPI12212558
13.MILF ŠNITE159,53357,5
14.OPASKA AUTORA16172457
15.04110,51728,556
15.BANDWAGONAŠI11172856
17.MOŽDANA ČORBICA111628,555,5
18.ALTERNATIVNE ČINJENICE14,512,52653
18.DRAČE ISPOD MASLINA12122953
20.BRADE I BRKOVI81724,549,5
21.KLACKALICA STRAVE91425,548,5
22.TOMICA I PRIJATELJI10152348
23.NIXINI ANĐELI111026,547,5
23.PLITAK POTOK61526,547,5
25.TRI ČETVORICA1192747
26.23451192646
27.NIPRIJE9142144
28.DRHTULJA MRKULJA8101331
29.ĐUREK I KATICE4023,527,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira