Svi rezultati · Varadero

Varadero #69

srijeda, 24.1.2024. · 21 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,2 · najbolji krug: 3. krug · ONLYFANS AND HORSES 41,5
2.ONLYFANS AND HORSES79,5
1.NNZK82
3.LŽNK76,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NNZK16273982
2.ONLYFANS AND HORSES162241,579,5
3.LŽNK162436,576,5
4.KVIZANTROPI15213470
5.BRADE I BRKOVI1516,533,565
6.PLENKOŠENKO131634,563,5
7.SLAVEN MELUPO12143763
8.MIŠEVI15,5123562,5
9.SRDELICE14,5113459,5
10.BOLESNA BRAĆA15172759
11.ĆAĆA PO VRAĆA1517,52658,5
12.SMVT UOGOPEDIMA14212257
12.DENVERSKI OMLET1512,529,557
14.ALTERNATIVNE ČINJENICE1121,523,556
15.2345121726,555,5
16.04113123055
17.HRAČAK NADE111230,553,5
18.TOMICA I PRIJATELJI111427,552,5
19.TRI ČETVORICA13122651
20.DRAČE ISPOD MASLINA10102444
21.DRHTULJA MRKULJA721322
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira