Svi rezultati · Varadero

Varadero #67

srijeda, 10.1.2024. · 20 ekipa

Rezultati
Prosjek 62,3 · najbolji krug: 3. krug · KVIZANTROPI 41,5
2.HRVATSKA TRAŽI ŽLIJEZDU74
1.MATE SVJETSKI76
3.MIŠEVI72,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MATE SVJETSKI11,524,54076
2.HRVATSKA TRAŽI ŽLIJEZDU12224074
3.MIŠEVI10,5233972,5
4.KVIZANTROPI15,51541,572
5.ALTERNATIVNE ČINJENICE8253770
5.DENVERSKI OMLET13,52333,570
7.MILF ŠNITE12,5213669,5
8.BRADE I BRKOVI9,5223667,5
9.SLAVEN MELUPO13,5213266,5
10.KLACKALICA STRAVE14143866
11.PLENKOŠENKO11,520,53365
12.LES QUIZERABLES14,520,52863
13.0411514,53362,5
14.NIXINI ANĐELI131729,559,5
15.DRAČE ISPOD MASLINA11153258
15.NAJSLABIJA KARIKA1216,529,558
17.PLITAK POTOK1193656
18.SRDELICE8113150
19.DRHTULJA MRKULJA10720,537,5
20.TOMICA58,518,532
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira