Svi rezultati · Varadero

Varadero #54

srijeda, 20.9.2023. · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 57,5 · najbolji krug: 3. krug · ŠARANI NA RAŠLJAMA 38
2.BRADE I BRKOVI74
1.ŠARANI NA RAŠLJAMA77
2.L.Ž.N.K.74
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠARANI NA RAŠLJAMA13263877
2.BRADE I BRKOVI14273374
2.L.Ž.N.K.13283374
4.DENVERSKI OMLET92533,567,5
4.KVIZANTROPI122332,567,5
6.ALTERNATIVNE ČINJENICE112134,566,5
7.MIŠEVI12223165
8.4+1 GRATIS151728,560,5
9.OPASKA AUTORA13222560
10.LES QUIZERABLES101929,558,5
11.AVIONIĆI11182857
12.JA DOŠO NAKO121622,550,5
13.OČI BOJE KESTENA6112340
14.PUSSY SMOKE8111736
15.SNTNTN4102135
16.BURIĆEVA FOKUS GRUPA8914,531,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira