Svi rezultati · Varadero

Varadero #53

srijeda, 13.9.2023. · 11 ekipa

Rezultati
Prosjek 61,2 · najbolji krug: 3. krug · ŠARANI NA RAŠLJAMA 37,5
2.OC INTEGRALNOG PIRINČA70
1.ŠARANI NA RAŠLJAMA71,5
3.ALTERNATIVNE ČINJENICE69
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠARANI NA RAŠLJAMA112337,571,5
2.OC INTEGRALNOG PIRINČA11283170
3.ALTERNATIVNE ČINJENICE11253369
4.L.Ž.N.K.12,52032,565
5.OPASKA AUTORA112231,564,5
6.LIŠO BEZ PUNTA1222,528,563
7.BRADE I BRKOVI1119,53262,5
8.KVIZANTROPI11222558
9.KVIZ NA MILIJEKU7,51831,557
10.OPŠAVI817,525,551
11.SLAVONCI8142042
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira