Svi rezultati · Varadero

Varadero #24

srijeda, 25.1.2023. · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 65,7 · najbolji krug: 3. krug · MILF ŠNITE 45,5
2.LOJNE ŽLIJEZDE NIKE KRANJČARA76,5
1.MILF ŠNITE87,5
3.BEERS IN HEAVEN75,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MILF ŠNITE172545,587,5
2.LOJNE ŽLIJEZDE NIKE KRANJČARA162436,576,5
3.BEERS IN HEAVEN122538,575,5
4.ZAGORSKI LEPI DEČKI172334,574,5
5.OTKUPNA CIJENA JEČMA14223874
6.JURGEN17193773
7.GLADIMIDOL FORTE102337,570,5
8.BRADE I BRKOVI16213370
9.KVIZANTROPI17163265
10.TOMICA I PRIJATELJI152226,563,5
11.EMERITUSI16202662
12.SKLEPANI151926,560,5
13.ANNUNAKI82229,559,5
14.NIXINI ANĐELI13172858
15.ŠKOLA STRANIH JEZIKA CUNNILINGUS131418,545,5
16.DVA GOSPARA I ŽABAR51020,535,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira