Svi rezultati · Varadero

Varadero #186

srijeda, 2.9.2026. · 27 ekipa

Rezultati
Prosjek 56,6 · najbolji krug: 3. krug · LEPI BRENO 35,5
2.FOREVER JUNG86
1.LEPI BRENO88
3.L.Ž.N.K.82
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO24,52835,588
2.FOREVER JUNG25263586
3.L.Ž.N.K.21273482
4.TRIO PEGLA24263282
5.PASMAČAK22243379
6.SILNI ORLOVI1924,53477,5
7.MILF ŠNITE19203271
8.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA21,519,529,570,5
9.BRADE I BRKOVI15,52033,569
10.WOK OF SHAME13,5232864,5
11.ROBERT TE DIRO17,5192359,5
12.LUCKIA16232059
13.BOĆARSKI KLUB VALTURA152022,557,5
14.ČAROBNJAK IZ VOZA14,52022,557
15.SESTRE NEMILOSRDNICE13152553
16.JOPIN ONE BLADE1512,52552,5
17.GOONS 'N' ROSES72120,548,5
18.NUMA PEDOFILIJE14,5131946,5
19.MALA TRAJNA6,51621,544
20.NORMA BELL5,5142443,5
21.CUCKI6122341
22.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA7102239
23.VUCI DVE7,5121938,5
24.DUNJA10,5917,537
25.HIDRA ANANAS5,5151333,5
26.KRVAVE CIKLAME1,511,519,532,5
27.OPĆE NEZNANJE43815
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira