Svi rezultati · Varadero

Varadero #187

srijeda, 9.9.2026. · 20 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,8 · najbolji krug: 3. krug · LEPI BRENO 40
2.LEPI BRENO85
1.FOREVER JUNG87
3.PASMAČAK80
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG22263987
2.LEPI BRENO21244085
3.PASMAČAK19243780
4.S KVARTA19233678
5.MILF ŠNITE211935,575,5
6.KONKVIZTADORI19193169
7.BRADE I BRKOVI17162962
8.BOĆARSKI KLUB VALTURA20162561
9.L.Ž.N.K.20162359
10.IVO DESNARA18930,557,5
11.ČAROBNJAK IZ VOZA16,5102652,5
12.NORMA BELL16132251
13.ĐOPA16,562446,5
14.JOPIN ONE BLADE12,5102244,5
15.ERROR 40411,5111840,5
16.GOONS 'N' ROSES1571436
17.TRANGERINE13,561635,5
18.SELJO BELJO KELJO8,531021,5
18.ŠTRUKANI ŽELIN8310,521,5
20.GOLDEN61,54,512
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira