Svi rezultati · Varadero

Varadero #185

srijeda, 26.8.2026. · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 50 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 39
2.CAFFE SIFREDDO78,5
1.FOREVER JUNG89
3.BRADE I BRKOVI72
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG23273989
2.CAFFE SIFREDDO212334,578,5
3.BRADE I BRKOVI16203672
4.PASMAČAK1816,53165,5
5.MILF ŠNITE18,51133,563
6.GOSP. KLIJEŠTIĆ FAN CLUB16123159
7.MLINCI Z RIBNJAKA191425,558,5
8.ČAROBNJAK IZ VOZA179,530,557
9.VLAŽNI PROFILI1592751
10.SESTRE NEMILOSRDNICE131423,550,5
11.NORMA BELL16122250
12.ANA I KARA NJENA12725,544,5
13.GOONS 'N' ROSES12151542
14.GOGI I ŽOHARI124,522,539
14.MORE ILI VODA9121839
16.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA1171634
17.LONDON BABY114,512,528
18.ČAROBNA KRAVA557,517,5
19.CINESTARS22,5711,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira