Svi rezultati · Varadero

Varadero #184

srijeda, 19.8.2026. · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 57 · najbolji krug: 3. krug · NEMOGUĆA KOMBINACIJA 31
2.FOREVER JUNG74,5
1.NEMOGUĆA KOMBINACIJA76
3.ČESTITI JASTREBOVI71
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NEMOGUĆA KOMBINACIJA21,523,53176
2.FOREVER JUNG20,5233174,5
3.ČESTITI JASTREBOVI18252871
4.L.Ž.N.K.202721,568,5
5.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA20212667
5.PASMAČAK23,52320,567
7.SOKOL GA NIJE DOJIO19,5252266,5
8.BRADE I BRKOVI19,5202362,5
9.DIRTY KOALAS15,52315,554
10.VLADIMIR TOČIŠ DEC19,5161853,5
11.GUZE SINA RAZMETNOGA171718,552,5
12.MORE ILI VODE19171652
13.GOONS 'N' ROSES141124,549,5
14.ŠERIF U PORSCHEU14,5181042,5
15.SESTRE NEMILOSRDNICE12191142
16.ŠTRACATELA12,5161139,5
17.TEDDY10101131
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira