Svi rezultati · Varadero

Varadero #183

srijeda, 29.7.2026. · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,7 · najbolji krug: 3. krug · PORNO JELIĆ 36
2.PORNO JELIĆ73
1.FOREVER JUNG86
3.PROSTACI I SPINOVI67
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG22293586
2.PORNO JELIĆ22153673
3.PROSTACI I SPINOVI22202567
4.MILF ŠNITE20192665
5.TRLA BABA LAN17152860
6.PASMAČAK1814,526,559
7.BRADE I BRKOVI2082452
8.KIRKA I SVINJE12,5132550,5
9.KLINIČKA SELA1116,522,550
10.ALTER LEGO1313,520,547
11.VLAŽNI PROFILI141517,546,5
12.KONKVIZTADORI17111745
13.DIKOBRAZ111113,535,5
14.SESTRE NEMILOSRDNICE12,51011,534
15.PAN1210,5931,5
16.NORMA BELL591125
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira