Svi rezultati · Varadero

Varadero #182

srijeda, 22.7.2026. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 55,4 · najbolji krug: 3. krug · MILF ŠNITE 37,5
2.VLADIMIR TOČIŠ DEC78
1.MILF ŠNITE80,5
3.PROSTACI I SPINOVI76
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MILF ŠNITE182537,580,5
2.VLADIMIR TOČIŠ DEC16263678
3.PROSTACI I SPINOVI21183776
4.FOREVER JUNG20,5163773,5
5.LJ.Ž.N.K.152532,572,5
6.FAK D.D.20183371
7.MOĆNI DEDEKI18193269
8.AUTENTIČNA IGNORANCIJA21153167
9.BRADE I BRKOVI1317,53666,5
9.PASMAČAK171831,566,5
11.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA13193365
12.KIRKA I SVINJE191528,562,5
13.SLUČAJNI PARTNERI17123362
14.SESTRE NEMILOSRDNICE1112,530,554
15.ŽUTI METEOALARM131319,545,5
16.CUGATRONI1082745
17.ANA I KARA NJENA8112544
18.GOGI I ŽOHARI710,525,543
18.NORMA BELL9112343
20.CSI LUDBREG1114,51742,5
21.GOONS 'N' ROSES992139
22.KVIZ NA MLIJEKU8720,535,5
23.GLAVA VIŠE, DASKA MANJE116,51734,5
24.DIB1051530
25.M&M441220
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira