Svi rezultati · Varadero

Varadero #179

srijeda, 1.7.2026. · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,9 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 36
2.LEPI BRENO80
1.FOREVER JUNG82,5
3.L.Ž.N.K.66,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG2323,53682,5
2.LEPI BRENO2323,533,580
3.L.Ž.N.K.19,5153266,5
4.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA18,519,52563
5.PASMAČAK15212561
6.LUJOVO PREZIME15,51628,560
7.MILF ŠNITE1212,53155,5
8.PAPA IVAN SPAVAO S DRUGIM14132552
9.BRADE I BRKOVI1643050
10.SESTRE NEMILOSRDNICE11724,542,5
11.NORMA BELL134,523,541
12.GOONS N ROSES108,51836,5
13.PODBRADAK98,51532,5
14.DILETANTI10,5218,531
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira